Наша компанія пропонує скляні розпашні двері для квартир, будинків, офісів в широкому асортименті і в різних модифікаціях у Львові так і по Україні за вигідною ціною.

Розпашні (відкривні) двері зі скла частіше використовується як внутрішні для розмежування міжкімнатного простору. Фіксація в одну сторону виступає, як необхідний захід, що дозволяє облаштовувати обстановку кімнати за протилежної її стороною без поправки на величину. Двері можуть відкриватися в зовнішню, внутрішню сторону кімнати або ж в обидві сторони.

Скляні двері внутрішнього відкривання використовується не так часто, ніж зовнішнього, проте якщо габарити і інтер’єр кімнати дозволяють вільно розпоряджатися простором, то є цілком прийнятним варіантом. Також вона необхідна в разі, якщо простір з сусідніми приміщення не розраховане на додаткове «навантаження» або можливість відкривати двері назовні просто відсутня.

Найбільш поширеними і простими варіантами конструкційних проектів дверей є одностулкові і двостулкові міжкімнатні скляні двері.

Скляні двостулкові двері використовуються, як правило, для широких дверних прорізів. Вони дозволяють забезпечити відносну ізоляцію кімнати, не перешкоджаючи при цьому проникненню світла. Таким чином, скляні двостулкові двері можуть дуже легко розмежувати вітальню і коридор, не порушивши при цьому освітленості обох приміщень.

При цьому скляні двостулкові міжкімнатні двері набагато красивіше, ніж суцільні  одностулкові. Вони припускають значно більшу різноманітність можливостей втілення творчих ідей і задумів: можуть бути як прозорі, з малюнком, так і з суцільним піскоструєм.

Отримати додаткові консультації з питань вибору скляних дверей, а також замовити їх можна у місті Львові, зателефонувавши за номером +380 (97) 580 86 86. Працюємо по всій території України.

 

Один коментар для “Скляні розпашні двері

  1. Доброго дня. Напишіть будь ласка вартість скляних дверей, матове скло, до ванни/туалету. Розмір 90/200. Дякую

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *